picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotograf ślubny Zielona Góra, gdzie znajdę?

fotograf ślubny Zielona Góra, gdzie znajdę?

Jest jakiś fotograf weselny z Zielonej Góry, który ma na teraz wolny termin? Nie ma zbyt dużo czasu a nie mogą znaleźć kogoś na zastępstwo fotografa, który był zarezerwowany.

Dosti

Posty: 2

 
Ofert jest bardzo dużo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być niestety problem z terminem.

Bryzyt1

Posty: 13

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To wyjątkowe zdjęcia i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś więcej, dlatego trzeba znaleźć kogoś, kto się na tym zna.

Yhajuse

Posty: 2

 
U nas był fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek bardzo dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, ale wie również jak ustawić młodych, aby ich zdjęcia były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bo przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

12erBis

Posty: 3

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Warto tam zajrzeć, bo ma super ofertę dla każdego.

waldek22

Posty: 13

 
Uwielbiam fotografię weselne z Zielonej Góry, bo tam jest fotograf, który wykonuje ładne fotografie. Można mieć sprzęt za sto tysięcy, niemniej jednak to nie wystarczy. Trzeba jeszcze wiedzieć jak się ustawić i jak wykonać zdjęcie, na którym wszyscy wyjdziemy niezmiernie dobrze. Trafiając do kogoś, kto ma w tym niezmiernie spore doświadczenie będziemy zadowoleni.

Ludmo

Posty: 3