picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

nauka angielskiego w żłobku Kraków, polecicie ?

nauka angielskiego w żłobku Kraków, polecicie ?

W przedszkolu chcemy mieć dla dzieciaków dodatkowe zajęcia z angielskiego. Teraz moje pytania czy jest ktoś to uczy języka angielskiego w przedszkolach w Krakowie i robi to rzeczywiście fachowo?

mokwas

Posty: 1

 
Trzeba sprawdzać różne oferty, aby wybrać te osoby, jakie są w stanie nauczać w naszym przedszkolu. Konkurencja jest niezwykle duża, wobec tego wybieramy osoby sympatyczne i niezwykle kompetentne, a wtedy my będziemy zadowoleni i nasze dzieci będą zadowolone, a właśnie na tym nam przecież najniezwyklej powinno zależeć.

Michasik

Posty: 2

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt wielu chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, dlatego szukamy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało łatwiej w przyszłości, a język w tym pomaga.

sawas

Posty: 3

 
U nas zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie zajmują się lektorzy z https://happystudents.pl i ich w stu procentach Wam polecam. To specjaliści, którzy naprawdę bardzo dobrze się na wszystkim znają. Są w stanie dopasować program do maluchów.

Marioleczka

Posty: 4

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, niemniej jednak trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, albowiem w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

Grabow12

Posty: 4

 
Korzystaliśmy z zajęć dodatkowych angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie i faktycznie to był strzał w dziesiątkę. Dziecko potrafi bardzo dużo. Nie ma żadnych problemów z wysokimi ocenami w szkole.

Grabow12

Posty: 10

 
W przedszkolu poziom nauczania angielskiego jest niesłychanie słaby. To samo jest w podstawówce, wobec tego w interesie rodziców jest odszukanie kogoś z zewnątrz do pomocy.

090913123

Posty: 5

 
Zapisując dziecko na zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie dbamy o jego przyszłość. Chodzi nam o to, aby jak najwięcej dla dziecka zyskać. Brak znajomości języka angielskiego jest dzisiaj niezwykle dużym ograniczeniem. To, wobec tego należałoby dziecko na zajęcia zapisać.

aliobiom

Posty: 16

 
Z tego, co wiem to nauką angielskiego w żłobku w Krakowie zajmuje się grupa lektorów, którzy mają w tym bardzo duże doświadczenie. Korzystają z najlepszych metod. Bawią się i uczą jednocześnie, dlatego przynosi to same pozytywne efekty. Muszę dowiedzieć się dokładnie, kto to jest i dam wtedy Wam znać.

Grabow12

Posty: 8

 
Język angielski to obecnie podstawa, zatem trzeba będzie odnaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, niemniej jednak dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zapewnić w ten sposób lepszą przyszłość.

MisiekKce

Posty: 5