picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Program do rejestracji czasu pracy, jak on działa?

Program do rejestracji czasu pracy, jak on działa?

Hej wszystkim. Korzystał ktoś z was z takiego ułatwienia, jakim jest system do rejestracji urlopów? Zastanawiam się nad kupieniem takiego oprogramowania.

czerwiński

Posty: 18

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, ponieważ jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

wiesiekj

Posty: 19

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z odpowiednimi czytnikami. Poprzez takie działania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

pawel253

Posty: 13

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Gigantyczne wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, iż można go poprzez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

gregcie@

Posty: 14

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje bardzo pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

Tereska

Posty: 12

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

Mamuśka

Posty: 18

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż nakaz wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane poprzez pracodawcę. Chociażby dlatego, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś wypadku przedstawić stosowne dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

Miernnn34

Posty: 18