picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

świerk białobok, polecicie sklep?

świerk białobok, polecicie sklep?

Poszukuje sklepu ogrodniczego online, który ma niesłychanie duży wybór iglastych roślin. Nie wiem jeszcze, co zamówię, dlatego chce zobaczyć, co ciekawego jest na rynku.

jajosz12

Posty: 1

 
Ogrodnictwem za mocno się nie zajmuje, ale wiem, że brat kupuje wszystkie rośliny i akcesoria przez Internet. Nie ma czasu na bieganie po sklepach, dlatego wybrał wysyłkę. Nie słyszałem żeby był niezadowolony z oferty, jaką otrzymał. Dopytam go gdzie robi zakupy.

Marioleczka

Posty: 2

 
Mam cyprysika sadzonkę ze sklepu www i wszystko jest w porządku. Roślina się przyjęła i dzięki opisowi wiedziałem, jakie stworzyć jej warunki. Jestem zadowolony z tego, bo w niskich cenach były wtedy dostępne cyprysy. Kupiłem ich kilka i z żadnych z nich nie mam obecnie żadnego problemu. Polecam takie zakupy.

Krowlo

Posty: 2

 
Kupowałem magnolii sadzonki poprzez Internet i roślina dziś jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, lecz naprawdę oferta była niezmiernie korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a poprzez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

Yuri20

Posty: 3

 
U mnie w kilku miejscach mam sosnę green twist i jeżeli szukacie czegoś faktycznie bardzo oryginalnego to właśnie taka roślina powinna się odszukać w Waszym ogrodzie. W sklepie ogrodniczym internetowym bez kłopotów można ją zamówić. Wystarczy tylko usiąść do komputera.

johncena67

Posty: 17

 
U mnie od lat króluje świerk hermann naue i nie chcę innego. Wiem, że odmian świerka jest bardzo sporo, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie. Mnie się iglaste drzewka i krzewy bardzo podobają, wobec tego mamy różne jałowce i cyprysy. Mało przy tym chodzenia, ale za to efekt są super, wobec tego polecam i Wam takie rośliny.

hejjju

Posty: 10

 
Kupiłem świerk rydal sadzonki w sklepie internetowym https://www.podlewane.pl/pl/p/Swierk-pospolity-Rydal-C7%2C5/9361 i wszystkim polecam tam zajrzeć. Ogrody wybór sadzonek, jakie są świeże i niezwykle szybko rosną.

Miki789

Posty: 3

 
U mnie w ogrodzie jest miejsce na różne rodzaje roślin. Nie skupiam się tylko na iglakach tak jak nie mam tylko roślin liściastych. Istotne jest odnaleźć połączenie jednego i drugiego, a wówczas całość prezentuje się faktycznie bardzo dobrze. Tym bardziej, iż wybór takich roślin jest faktycznie bardzo duży i każdy coś znajdzie.

roudee

Posty: 6

 
Bez kłopotów można zamówić w sklepie internetowym przeróżne rośliny. Mogą to być hortensje sadzonki w przeróżnych odmianach. Osobiście nie mam akurat tej rośliny, bowiem już mi miejsca zabrakło, ale przyznam, iż niezmiernie mi się podoba. Może jak wypadnie któryś z iglaków to posadzę właśnie taką piękną hortensje.

prezesowa

Posty: 10