picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Hosting pod sklep internetowy, który dobry ?

Hosting pod sklep internetowy, który dobry ?

Witam.

Chcę kupić niewielki serwer, którego pojemność będzie wynosiła około 1 GB, a transfer będzie nielimitowany?

Mam szansę znaleźć taką propozycję w sieci?

raptofil

Posty: 16

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, iż hosting to nie jest sprawa, na jakiej pożądane byłoby oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP niesłychanie istotne pliki, jakie mój usługodawca utracił, bo… nie robił kopii zapasowej danych!

norca

Posty: 23

 
Cześć.

Hosting to usługa, której wymagają wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując ilość transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Ogromna ilość miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

kuBawodzu

Posty: 21

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, albowiem tworzyłem je w normalnym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać doświadczone oprogramowanie zaczęły rosnąć moje żądania w stosunku do tego, co powinien posiadać hosting www.

hazi32

Posty: 14

 
Hejka.

Znakomitą ofertą, jaka okazała się dopasowana do moich potrzeb wykazała się firma http://ecohost.pl, jaka proponuje hosting www już od 49 pln, w jakim otrzymałem 5 GB pojemności i 100 GB miesięcznego transferu.

Bez problemu na tym hostingu działa już kilkanaście moich stron i pojawią się kolejne!

MisiekKce

Posty: 15

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Mnóstwo firm doszło do wniosku, iż może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem rzeczywiście usatysfakcjonowany, bowiem moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 zł!

eGall

Posty: 25

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się odszukać, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a zarówno czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce stosownie wydać pieniądze winien tak zrobić!

Serduszko4

Posty: 24